Krimi i tmerrshëm/ Nëna vret të birin 7 vjeçar. Si u zbulua në depo…!

Policia greke ka zbuluar një ngjarje të kobshme që ka ndodhur pesë vite më parë në Athinë duke arrestuar një grua greke si edhe të dashurin e saj polak.

Mediat lokale bëjnë me dije se gruaja u arresua pasi kishte vrarë pesë vite më parë djalin e saj 7-vjeçar duke i fshehur më pas trupin në depon ku mbanin veglat e punës.

Ata janë dërguar në rajonin e policisë dhe janë duke u marrë në pyetje ku kanë pranuar paraprakisht krimin e rëndë.

Kur fëmija u zhduk, policia filloi të kërkonte dhe mori në pyetje nënën e re, e cila tha se djali ndodhej në Poloni me babain e tij. Kaluan vite dhe policia vijoi kërkimet duke mos qenë të bindur me deklaratat e gruas.

Sëfundmi u zbulua gjithçka dhe ajo që mediat greke e quajnë “Medea e kohëve moderne” duhet të vuajë një dënim të gjashtë në burg për vrasjen e të birit

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Perëndimi me një gjuhë po i përgjigjet Rusisë, po si do t’i përgjigjet Ballkani Serbisë?

Story i radhës

Ja pse ju duhet në jetë një njeri që vonohet gjithmonë

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish