Krasniqi: Ferizaj nuk ka fare ekip të basketbollit, tmerr

Blerim Krasniqi, trajner i basketbollit, kritikon ashpër qytetin e Ferizajt, se në vitin 2021 janë pa klub të basketbollit në konkurrencën e meshkujve. 

Sipas tij, kjo është tmerr.

“Një foto nga arkivi, KB Kastrioti i Ferizajt.

Në Superligë puro lojtar vendorë, vetëm një legjionar.

Por dikujt i penguan sukseset. Dhe ja qe tani në vitin 2021 Ferizaj nuk ka fare ekip të basketbollit. Tmerr?!”, ka thënë Krasniqi.

Ngjarja paraprake

Soylu: Greqia po shtyn njerëzit e pafajshëm drejt vdekjes, Evropa po shikon

Ngjarja e ardhëshme

E tmerrshme: Refuzoi të martohet me kushëririn, vajza dhe i dashuri i saj masakrohen nga familjarët

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian