Kovid 19 RMV/ 9 të vdekur , 518 raste të reja. Shërohen 200 pacientë

Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se brenda 24 orëve janë bërë 2367 testime, ndërsa janë regjistruar 518 raste të reja, transmeton Shenja.
Ndërkohë Instituti për Shëndet Publik ka regjstruar 200 pacientë të shëruar, njofton Shenja.
Ndryshe si pasojë e Covid-19 kanë ndërruar jetë 9 persona.

Ngjarja paraprake

518 rate të reja me koronavirus dhe 9 viktima, viktima më e re vetëm 36 vjeç

Ngjarja e ardhëshme

Muriqi titullar i Lazios nga kjo javë, Inzaghi: Ai është i gatshëm

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian