Kovid 19 RMV/ 7 të vdekur, 407 raste të reja. Shërohen 399 pacientë

Ministria e Shëndetësisë njofton se në 24 orët e fundit janë kryer 2 540 teste të dyshuara për COVID-19 dhe prej tyre 407 kanë rezultuar pozitivë, ose 16 % e tyre. Po ashtu në 24 orët e fundit 7 pacientë e kanë humbur betejën me virusin, ndërsa janë shëruar 399 persona.

Ngjarja paraprake

Klopp jep lajmin më të keq për Van Dijk

Ngjarja e ardhëshme

"Barazia sovrane e nevojshme për të zgjidhur çështjen e Qipros"

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian