Kovid 19 RMV/ 4 të vdekur, 48 raste të reja. Shërohen 61 pacientë

Ministria e Shëndetësisë ka bërë të ditur se brenda 24 orëve janë bërë 387 testime, ndërsa janë regjistruar 48 raste me Covid-19.

Kanë ndërruar jetë 4 persona, dy pacientë nga Shkupi, një nga Kumanova dhe një nga Tetova.

Instituti për Shëndet Publik ka regjistruar 61 pacientë të shëruar.

Ngjarja paraprake

Çmimi i benzinës mbetet i njëjtë

Ngjarja e ardhëshme

Hapësira parkimi të sigurta për mbrojtjen e fëmijëve dhe grave shtatzëna, së pari në Shkup pastaj nëpër gjithë vendin

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian