Kovid 19 RMV/ 35 të vdekur, 135 raste të reja. Shërohen 900 pacientë

Nga Ministria e Shëndetësisë, infomrojnë se gjatë 24 orëve të fundit nga 841 testime të realizuara, 135 pacientë kanë rezultuar pozitivë me virusin korona.

Instutit i Shëndetit Publik në 24 orët e fundit ka regjistruar 900 pacientë të shëruar nga korona virusi, ndërkaq, 35 persona e kanë humbur betejën me Covid-19.

Ngjarja paraprake

Shtatë të shëruar dhe asnjë rast i ri me covid në 24 orët e fundit në Malishevë

Ngjarja e ardhëshme

Harry Kane flet pas shkarkimit të Mourinhos

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian