Kovid 19 RMV/ 10 të vdekur, 166 raste të reja. Shërohen 416 pacientë

Ministria e Shëndetësisë njofton se në 24 orët e fundit janë kryer 1 049 testime për Kovid dhe prej tyre 166 kanë rezultuar pozitivë me virusin, ose 16 për qind e testeve të kryera. Instituti i Shëndetit Publik njofton se në 24 orët e fundit janë shëruar 416 pacientë, ndërsa e kanë humbur betejën me virusin 10 pacientë. Në vendin tonë që nga fillimi i pandemisë janë kryer 411 040 testime .

Ngjarja paraprake

Këto shenja në thonj tregojnë më shumë për shëndetin tuaj se sa mendoni

Ngjarja e ardhëshme

Bekim Mulliqi - portier i dëshmuar në Gjeneratën e Republikës

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian