Kovacic dhe Christensen mungojnë në gjysmëfinale të FA Cup ndaj Man Cityt

Chelsea do të jetë pa dyshen Mateo Kovacic dhe Andreas Christensen në gjysmëfinale të FA Cup.

Fatkeqësi për dyshen e Chelseat, Mateo Kovacic dhe Andreas Christensen pasi do të jenë jashtë gjysmëfinales së FA Cup.

Lajmin e ka konfirmuar menaxheri i Chelseat, Thomas Tuchel në konferencën për shtyp para ndeshjes të së shtunës.

Kroati ka lënduar gjurin në sfidën ndaj Portos, i njëjti problem është edhe për Christensen dhe nuk është i gatshëm për këtë sfidë.

Ndërsa, N’Golo Kante është në dyshim ende dhe nuk ka marrë dritën e gjelbër për tu paraqitur ndaj Cityt.

Ngjarja paraprake

Bankers Petroleum shtron aksin Marinzë-Roskovec: Iu shërben 2200 banorëve të zonës

Ngjarja e ardhëshme

E pyesin si ndihet pas ndarjes nga Tea, kështu përgjigjet Bearti

të fundit nga

Bora mbulon Bergamon

Bora mbulon Bergamon, shtyhet fillimi i ndeshjes Atalanta-Villareali. Grupi F është në

AlbanianEnglishMacedonian