Kourtney Kardashian sjell poza joshëse në bikini

Blogerja e njohur është shfaqur provokuese në imazhet që ka publikuar.

Kourtney Kardashian shfaqi tiparet e saj joshëse duke postuar tri fotografi.

Veshur me bikini ngjyrë ari vezulluese, 41 vjeçarja arriti të komentohet nga ndjekësit për dukjen e saj.

“Vendi im i lumtur”, ka shkruar në mbishkrimin e imazheve.

Image

Image

Ndryshe, përveç komenteve nga fansat dhe ndjekësit ajo mori një koment edhe nga i dashuri i saj Travis Barker.

Rikujtojmë se, së fundi ish bashkëshorti Scott Disick i ka kërkuar ribashkim sërish në edicionin e fundit të show-t “Keeping UP With The Kardashians”.

Image
Ngjarja paraprake

Turqia pret me shqetësim hapjen e zyrës diplomatike çeke në Kuds

Ngjarja e ardhëshme

Tre persona në Norvegji me simptoma të pazakonta pas marrjes së vaksinës AstraZeneca

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian