Kourtney Kardashian merr dhuratën më të bukur nga i dashuri për ditëlindjen e 42-të

Ajo mbush sot 42 vjeç.

Dhe Kourtney Kardashian mori një dhuratë për ditëlindje këtë të shtunë nga i dashuri i saj Travis Barker i cili është i famshëm si baterist për Blink-182.

Ylli i TV realitetit postoi një video në storie që tregon një ekran lulesh të mrekullueshëm, të vendosur në korridorin e shtëpisë së saj.

Një tufë masive me tulipanë – e kompletuar me një kërcell dhe një grumbull të vogël bari nën – përbënte gjysmën e poshtme të aranzhimit.

Por kjo ishte vetëm një pjesë e ekranit ekstravagant pasi Travis kishte gjithashtu disa lule tjera zambakësh të lidhur nga tavani.

Image

Ajo shkroi në një mbishkrim që ‘tulipanët dhe lulishte janë lulet e mia të preferuara’ duke shtuar se ‘e gjithë shtëpia ime ka erë të shijshme’.

Motra e vogël e Kourtney Kim Kardashian gjithashtu ndodhi që të endet në korridorin e saj dhe të shprehë habinë nga dhurata e Travis.

Kim, e cila aktualisht është në proces të divorcit nga burri i saj i tretë Kanye West, shkroi “Mirë, sapo hyra në aranzhimin më të mrekullueshëm të luleve”.

Image

Ajo u mrekullua: “Ju mund të nuhasni tërë shtëpinë. Kjo është kaq e bukur. Unë kurrë nuk kam parë diçka të tillë. Gëzuar ditëlindjen, Kourtney”.

Vetëm një natë më parë, Kim kishte qenë e ftuar në ditëlindjen e Victoria Beckham në Miami Beach.

Ndërkohë, Kourtney është lavdëruar me dhurata për ditëlindje jo vetëm nga  i dashuri i saj, por edhe vajza Penelope

Image

 

Ngjarja paraprake

Ardian Ismajli ndihmon Spezian, shënon golin e parë në Serie A

Ngjarja e ardhëshme

Kështu po përgatitet për rihapje Italia

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian