Kosova zhvillon stërvitjen e fundit para ndeshjes ndaj Moldavisë

Kombëtarja e Kosovës në futboll e ka zhvilluar stërvitjen e fundit para ndeshjes ndaj Moldavisë nesër me fillim nga ora 20:45 në “Fadil Vokrri” në Prishtinë.

Lojtarët dhe zëvendës trajneri Muharrem Sahiti u shfaqën shumë të motivuar dhe të bindur në rezultat pozitiv nga ky ballafaqim.

Kosova duhet të mos pësojë humbje nga Moldavia për të siguruar qëndrimin Ligën C.

Ngjarja paraprake

Shefi i mbrojtjes afgane: Trupat e huaja nuk do të tërhiqen nga vendi

Ngjarja e ardhëshme

Bullgaria bllokon Maqedoninë për në BE, por mbështet Shqipërinë

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian