Kosova U-19 përgatitet për Estoninë, Hungarinë dhe Turqinë

Kombëtarja e Kosovës U-19 përgatitet për sfidat që e presin në javën e dytë të muajit prill.

Vashat synojnë të janë të përgatitura në çdo aspekt, për të arritur rezultate sa më të mira.  

“Përgatitjet e Kombëtares së Kosovës U19, femrat, në kampin stërvitor në Istog, para ndeshjeve kualifikuese të Kampionatit Evropian U19, në Grupin 1.

Pjesë e këtij grupi janë edhe Estonia, Hungaria dhe Turqia. 

Përballjet e këtij grupi luhen në Prishtinë, mes datave 8-10 prill”, njofton FVK.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

United i gatshëm të rinovojë kontratat e dy yjeve anglezë

Story i radhës

Nesër publikohet projekti i ri muzikor i Era Istrefit i titulluar “Bebe”

Të fundit nga