​Kosova në një minutë

Bukuritë natyrore të Kosovës që ia vlejnë të vizitohen janë paraqitur në një video të realizuar nga Fitim Sopjani.

Ai thotë se këtë video e ka punuar me shumë përkushtim dhe shumë sfida.

“Është një video që ka për qëllim promovimin e Kosovës jo vetëm në rajon por edhe në botë.

Falënderoj zyrën e Presidencës për përkrahje në këtë projekt”, ka shkruar ai.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Temperaturat deri në 32 gradë! Mësoni parashikimin e motit për këtë të diel

Story i radhës

Futbolli evropian – sot zhvillohen ndeshjet vendimtare të sezonit

Të fundit nga