Korrenti i merr jetën 16-vjeçarit në Berat, i ati në gjendje të rëndë

Një 16-vjeçar na ndërruar jetë në Berat.

Raportohet se ai ra në kontakt me energjinë elektrike. Ngjarja tragjike ndodhi në fshatin Lapardha të këtij qyteti.

Adolesheti ishte me të atin, në momentin kur ra në kontakt me energjinë elektrike. Ata ishin duke punuar në arë. I ati i 16-vjeçarit është nisur në spital. Nuk dihet gjendja e tij. Policia ndodhet në vendngjarje.

Ngjarja paraprake

Dembele nuk stërvitet te Barcelona – afër kalimit te Manchester United

Ngjarja e ardhëshme

​Ahmeti dhe Leli flasin për zhvillimin e turizmit

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian