Korçë, 45 vjeçari ndërron jetë në lokal

Një 45 vjeçar ka ndërruar jetë papritur në Korçë.

Policia njofton se ai ka ndërruar jetë në një lokal dhe dyshohet se shkaqet kanë qenë natyrale.

“Më datë 10.04.2022, rreth orës 13:35, në lagjen nr. 8, Korçë, në ambientin e një lokali, dyshohet se ka ndërruar jetë për shkaqe natyrale shtetasi S. L., 45 vjeç, banues në Korçë“, thotë policia.

Nga këqyrja paraprake e trupit nuk janë konstatuar dëmtime në trup. Grupi hetimor po kryen veprimet procedurale.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Targat si simbol i hendekut mes Kosovës dhe Serbisë

Story i radhës

Konferenca për dëbimin e shqiptarëve të Kosovës në Paris

Të fundit nga