Koordonatori i dialogut “pushton” Prizrenin

Koordinatori për dialogun me Serbinë, Skender Hyseni sot e ka ‘pushtuar’ qytetin e Prizrenit.

“Komandant Rrezi me gjyshen e gjyshin dhe  Lydren ka ‘pushtuar’ sot Prizrenin!”, ka shkruar Hyseni në Facebook.

Postimi i plotë:

Ngjarja paraprake

Analisti flet me emra, nxjerr prapaskenat e forta për politikanët shqiptarë: Ja ‘goditja’ që kanë marrë nga SHBA

Ngjarja e ardhëshme

Si paraqitet situata në spitalet Covid/ 20 pacientë në terapi intensive

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian