Konfirmohet marrëdhënia e çiftit të famshëm

Këngëtarja e famshme Halsey dhe aktori Avan Jogia janë në lidhje dashurie.

Ata u panë bashkë dhe shumë afër njëri-tjetrit gjatë një daljeje në LA.

Këngëtarja dhe ish-ylli i “Victorious”, dolën duke u kapur për dore dhe duke u puthur gjatë një takimi në fillim të javës.

Lidhja e tyre vjen pesë muaj pasi këngëtarja u nda nga i dashuri me të cilin ka një fëmijë.

Story i mëparshëm

Osmani takohet me Bidenin: Aleanca e lirisë, aleanca e përjetshme

Story i radhës

U kap duke vaditur bimët e kanabisit në Tiranë, vihet në pranga një person

Të fundit nga