Konfirmohet: Liverpooli pa Fabinhon kundër West Hamit

Skuadra e Liverpoolit vazhdon të ketë probleme të mëdha në fazën defasnive.

Klubi i Jurgen Klopp edhe zyrtarisht nesër s’mund të llogarisë në mesfushorin, Fabinho.

Fabinho është mesfushor, por për shkak të shumë mungesave në fazën defansive, Klopp ishte detyruar ta fuste atë edhe në vijën e fundit të mbrojtjes.

Por, nesër kundër West Ham lojtari nuk mund të luaj për shkak të një lëndimi.

Liverpoolit në këtë ballafaqim do t’i mungojnë edhe lojtarët: Van Dijk, Gomez, Matip, Keita dhe Jota.

Ngjarja paraprake

I riu që u rrah në Stacionin Policor: Pata telefonata anonime, më kërkuan ta tërhiqja deklaratën

Ngjarja e ardhëshme

Bayram: Sistemi i arsimit është plot urrejtje për komunitetet

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian