Konferencë shtypi e ministrit Jeton Shaqiri (drejtpërdrejtë)

Ngjarja paraprake

Pse ne shqiptarët, në momentet më delikate heshtëm dhe po heshtim                                                                                                                   

Ngjarja e ardhëshme

Bebe Rexha ndan imazhe me të dashurin, vë në pah të pasmet me veshjen në të bardha

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian