Konferencë shtypi e kryeministri Zaev dhe ndihmësit të sekretarit amerikan për Energjetikë, Fanon (drejtpërdrejtë)

Ngjarja paraprake

Dushica-Bajrami: Takimi në Washington, kthesë pozitive për vendin tonë

Ngjarja e ardhëshme

Filipçe: Gratë në Komunën e Shuto Orizares do të ketë në dispozicion gjinekolog

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian