Konferencë shtypi e Carovskës, Shabanit, Jakimovskit dhe Ruzhinit (drejtpërdrejtë)

Shkup, 30 shtator 2020 (MIA) – Konferencë shtypi e ministres së Arsimit dhe Shkencës (MASH) Milla Carovska, zëvendësministrit Arafat Shabani, prodekani i FSHIK Boro Jakimovski dhe koordinatori i Platformës kombëtare për mësim në distancë Aleksandra Ruzhin.

Прес-конференција на министерката Мила Царовска

Posted by MИА.mk on Среда, 30 септември 2020

Ngjarja paraprake

Deputetët pasdite do të debatojnë për nënkryetarët e Kuvendit

Ngjarja e ardhëshme

Google vijon ofrimin falas të thirrjeve më të gjata se 60 minuta në Meet

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian