Konferencë për “Zona të sigurta familjare”

Shkup, 28 shtator 2020 (MIA) – LAMM sot do të organizojë konferencë me rastin e promovimit të shënimit të vendparkimeve për projektin „Car Space Baby Place – Zona të sigurta familjare”.

Në konferencë do të marrin pjesë ministri i Punëve të Brendshme, Oliver Spasovski, ministri i Transportit dhe Lidhjeve, Bllagoj Boçvarski, kryetari i Shkupit dhe kryetar i BNJVL-së, Petre Shilegov, drejtoresha e ISHÇ Klinikës Universitare për Gjinekoogji dhe Akusheri, Viktoria Jovanovska, dekani i Fakultetit për Siguri, prof. dr. Nikolla Dujovski dhe sekretari i përgjithshëm i LAMM, Dimitar Minovski. shk/

Ngjarja paraprake

I dashuri turk i shpreh dashurinë Genta Ismajlit shqip: Çika ime...

Ngjarja e ardhëshme

Popullsia e Shqipërisë po tkurret më shumë se parashikimet pesimiste

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian