Komuniteti i inteligjencës amerikane zyrtarisht thotë se Mohammed bin Salman miratoi vrasjen e Jamal Khashoggi-t

Ngjarja paraprake

Protestat/ ShGM dhe Sindikata e Gazetarëve: Gazetarët u penguan në kryerjen e detyrës

Ngjarja e ardhëshme

Erjoni i Për’puthen: Emisioni “Për’puthen” nuk është ashtu si duket

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian