“Komunikimi i parë ka qenë erotik”, Arjoni flet për marrëdhënien me Serenën: Mund të bëjmë video…

Ditën e djeshme ishte i ftuar në studion e emisionit “Shqipëria Live”, Arjon Luli, së bashku me partneren e tij, Serena. Ish-konkurrenti foli për jetën e tij të re me të dashurën dhe zbuloi a ishte xheloz për videot e saj erotike.

Ata të dy treguan se janë njohur në rrjetet sociale dhe se ka qenë Serena, ajo që i ka shkruar e para Arjonit. Ky i fundit zbuloi gjithashtu se nuk do të rikthehej më në “Për’puthen” pasi e ka gjetur vajzën që ia plotëson të gjitha kushtet.

Intervista:

Si po shkon marrëdhënia juaj?

Arjoni: Shumë mirë

Serena: Super. E kalojmë shumë mirë bashkë, jemi të pandarë

Ku jeni njohur me njëri-tjetrin?

Arjoni: Në rrjetet sociale, në internet. Jemi takuar menjëherë, nuk kemi pritur që të shkruajmë me mesazhe, me e zgjat.

Ti e ke parë në “Për’puthen”?

Serena: Unë e njoha Arjonin te skandali që ka bërë. Faktikisht më erdhi keq, gjithë ato komente negative. Unë jam marrë vetë me këtë fushë që e vogël dhe më erdhi si habi. Thashë ta njoh.

E mban mend çfarë i shkruajte?

Arjoni: Ka qenë pak dirty (pis), me mirë mos ta them.

Serena: E kemi bërë me emoji, një pjeshkë dhe…

Pse ka nga ata që thonë se ju nuk jeni çift?

Arjoni: Xhelozi. Njerëzit gjykojnë thjesht se duan të gjykojnë.

Ju po e përdorni lidhjen për famë?

Arjoni: Ne kemi ndjenjat tona. Kjo fama jonë është një plus

Serena: Pse mos ta shprehim në publik.

A nuk bëhesh xheloz për postimet në rrjetet sociale?

Serena: Jemi mendje hapur, dhe i pranojmë gjërat e njëri-tjetrit. “Twerk”-un e kam pasion, e kam bërë që e vogël.

Arjoni: Serenës nuk i pëlqen shpejtësia e madhe kur eci me makinë

Kush është më xheloz?

Arjoni: Jemi shumë pak xheloz. Djemtë 9i shkruajnë mesazhe Serenës. Unë nuk i shoh, vetëm kur ka ndonjë gjë për të qeshur që mi tregon vetë Serena. Edhe mua më shkruajnë mesazhe.

Kush ka ardhur në studion e “Shqipëria Live” është rikthyer në “Për’puthen”, ti Arjon?

Arjoni: Qëllimi i emisionit është të gjesh dashurinë, unë kur e kam një vajzë të mirë që më plotëson kushtet.

Po videot erotike që bëni, ku i postoni?

Arjoni: Nuk është erotik. VIP mund të flasin me fansat

Serena: Komentojnë me fansat foto erotike. Është program amerikan, e kam vetëm unë në Shqipëri.

Propozimi më i çuditshëm që ju kanë bërë si çift? Ndonjë video erotike?

Arjoni: Mbase një ditë mund të shikoni një video.

Image

Arjoni, Serena
Ngjarja paraprake

Kërcënohet me vdekje zv.presidentja amerikane Kamala Harris

Ngjarja e ardhëshme

Ceremoni e vogël mortore për Princin Philip në Windsor

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian