Komunikacioni zhvillohet nëpër rrugë kryesisht të lagështa

Komunikacioni nëpër rrugët shtetërore po zhvillohet nëpër rrugë kryesisht të lagështa me intensitet të moderuar ndërsa në drejtimet rrugore jashtë zonave urbane është po ashtu i moderuar.

Në vendkalimet kufitare, nga pala e Maqedonisë së Veriut, nuk ka pritje të gjata për hyrje dhe dalje nga shteti, informojnë nga Lidhja Auto Moto e Maqedonisë (LAMM).

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

“Mezi po pres të shkoj”, Rama dëshmon sot në Komisionin Hetimor për Inceneratorët

Story i radhës

Dita e tretë e debatit mbi ndryshimet për Ligjin për pagën minimale në Maqedoni

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish