Komuna e Lipjanit bëhet me objekt të ri, përurohet në Ditën e Flamurit

Punimet në objektin e ri të Komunës së Lipjanit, tanimë kanë përfunduar dhe po bëhen përgatitjet e fundit që ai të përurohet solemnisht.

Kryetari i kësaj komune, Imri Ahmeti ka postuar disa fotografi, duke uruar një mbrëmje të mirë me disa pamje nga ky objekt modern.

Objekti i ri do të përurohet solemnisht të hënën, pikërisht në Ditën e Flamurit.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Dita e flamurit është pasnesër

Story i radhës

Kamionët zbarkojnë në vilën e Ronaldos

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish