Komuna e Fushë Kosovës i kthehet shërbimeve të rregullta komunale

Kosova15 shkurt 2022

Aktakuzë ndaj njëzet personave për kontrabandim me migrantë

Prokuroria Themelore në Mitrovicë – Departamenti i Krimeve të Rënda, ka ngritur aktakuzë, në Gjykatën Themelore në Mitrovicë, kundër tetë (8) të pandehurve me iniciale S.S., B.P., Sh.Xh., H.M., H.D., R.A., M.K., IS., për shkak të…

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Dita nis me reshje dhe rritje temperaturash, njihuni me parashikimin e motit

Story i radhës

Се асфалтира булеварот АСНОМ на потегот кај „Ист Гејт Мол“

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish