Komplikohet situata për “Messin” e Realit, në janar do të rikthehet në Madrid

Kubo do të kthehet në Madrid në janar.

Anësori japonez, Takefusa Kubo, mund të rikthehet te Real Madrid në janar, sipas Don Balon.

19-vjeçari iu bashkua Villarrealit në formë huazimi në gusht, por ka luajtur vetëm 55 minuta në ndeshjet e para të La Ligës.

Madridi nuk është i lumtur me trajtimin e talentit që e konsiderojnë si “Messi” i Realit dhe që tani kanë nisur të mendojnë që ta kthejnë në janar, për ta huazuar diku tjetër, ku mund të ketë më shumë minuta. 

Ngjarja paraprake

Kompanitë celulare duhet njoftojnë pajtimtarët 30 ditë përpara për çdo ndryshim tarifash

Ngjarja e ardhëshme

Turqia raporton 1.614 raste të reja dhe 1.301 të shëruar nga COVID-19

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian