Komisioni Evropian: Regjistrimi, e arritur e madhe

Komisioni Evropian ka përshëndetur regjistrimin në RMV- e quan të arritur të madhe.

Zëdhënësja e KE-së Ana Pisonero për agjensinë e lajmeve MIA tha se, me të dhënat e përditësuara për popullisinë që janë thelbësore për planifikimin dhe implementimin e politikave sociale, demografike dhe ekonomike që do të përfitojnë qytetarët.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Axie Infinity’s Ronin Hack Exposes Risks of Proof-of-Stake and Centralization – Analysts

Story i radhës

Lufta ia shuajti ëndrrat – mbi 100 fëmijë të vrarë në Ukrainë

Të fundit nga