Koeman për herë të parë do të ketë në dispozicion 5 mbrojtës qendëror

Trajneri i Barcelonës, Ronald Koeman sot ka marr një lajm të mirë.

Për herë të parë në këtë sezon, Koeman do të ketë në dispozicion 5 mbrojtës qendëror.

Mbrojtësi, Ronald Araujo ka marr dritën e gjelbër nga stafi mjekësor dhe mund të luaj në ndeshjet e ardhshme.

Holandezi ka përdorur 11 kombinime të ndryshme të qendër mbrojtësve në 37 ndeshje këtë sezon.

Ngjarja paraprake

SHKOLLA E BOTËS ME KOKË POSHTË

Ngjarja e ardhëshme

Shtohen pacientët që kërkojnë ndihmë nga Klinika e Pulmologjisë

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian