Klubi i Ferizajt ndërpren stërvitjen, kjo është arsyeja

Klubi i Ferizajt ka ndërprerë seance e sotme stërvitore.

Vetë skuadra e Ferizajt ka publikuar një shkrim të gjatë në “Facebook”, ku thotë se futbollistët dhe stafi i klubit të Ferizajt nuk janë paraqitur në séance e sotme stërvitore.

Ky vendim i stafit dhe futbollistëve, vjen pasi klubi nuk i ka kryer obligimet ndaj tyre, pra nuk i ka paguar.

Ngjarja paraprake

Lojtarët e Fortnite do të mund të komunikojnë me video gjatë lojës

Ngjarja e ardhëshme

Rekordi i ri, 1 406 raste të reja me COVID dhe 21 viktima

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian