Klopp jep detaje për gjendjen e Thiago dhe Keita

Thiago Alcantara dhe Naby Keita vazhdojnë të jenë në listën e pikëpyetjeve te Liverpool.

Trajneri i Liverpool, Jurgen Klopp, ka dhënë të rejat lidhur me Thiago Alcantara dhe Naby Keita, para ndeshjes Liverpool – West Ham.

Gjermani ka refuzuar që të jap një datë të caktuar për rikthimin e dy lojtarëve, por edhe ka dhënë shenja se lojtari mund të paraqitet ndaj West Ham.

“Të dy janë në rrugë të mirë. Kjo është si po shkon rikuperimi”, ka thënë Klopp.

“Ju e keni parë çfarë ndodhi me Thiagon. Duhet kohë për të reaguar, por nuk e dimë se sa gjatë”, ka shtuar trajneri i Liverpool.

Mbetet të shihet nëse Thiago apo Keita do të paraqiten në ndeshjen ndaj West Ham.

Ngjarja paraprake

​Përfundon afati, katër subjekte politike aplikojnë për zgjedhjet në Mitrovicë

Ngjarja e ardhëshme

Nga 10 nëntori mund të udhëtohet drejt Serbisë pa test PCR

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian