Kledi i “fryn zjarrit” për lidhjen me Sheilën: Miqësi e përzier

Prej disa javësh Kledi Hysa dhe Sheila Haxhiraj janë përfolur për një lidhje dashurie. Por më vonë u zbulua se arsyeja e afrimitetit ishte videoklipi i këngës së Sheilës.

Por, prap ata kanë preferuar ta mbajnë ndezur diskutimin për një lidhje romantike.

Në një intervistë të “Prive”, Kledi u pyet për statusin e tij dhe nuk pranoi të përgjigjej, duke thënë: “No Comment”.

Sigurisht ai është pyetur edhe për marrëdhënien me Sheilën të cilën e përkufizoi si: “Miqësi, e përzier”.

Kuptuat gjë ju?

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

И Бугарија ги формираше работните групи во пресрет на меѓувладината седница во вторник

Story i radhës

SHBA: Presidenti Biden, konsultime me ekipin e sigurisë kombëtare lidhur me krizën mbi Ukrainën

Të fundit nga