Klea Huta: Donaldi dhe Romeo Veshaj më kanë marrë bashkëshortin!

Moderatorja Klea Huta ka treguar me humor se tashmë bashkëshortin, Elgitin ia ka marrë Romeo dhe Donaldi.

E ftuar mbrëmjen e sotme në “Goca dhe Gra”, Klea tha se pas koncerteve që Elgiti po mban me binjakët Veshaj, kalojnë shumë pak kohë së bashku.

“Nuk po e shoh në shtëpi unë e shkreta. Po e sheh Romeo dhe Donaldi më shumë se unë. Ai dhe unë kemi zgjedhur të rrime me nëjri tjetrin në profesionin që kemi.

Ne që në fillim, Giti punonte deri vonë në studio, besimi ka qenë i  konsoliduar. Ja kam lënë gjithë lirinë time. Kontrolli e shkatërron martesën”, tregoi Klea.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Leeds pëson humbje të rëndë nga Chelsea, rrezikon rënien nga Premier League

Story i radhës

Kovaçevski-Borell: Pranimi i Maqedonisë së Veriut dhe rajonit në BE, prioritet për sigurinë evropiane

Të fundit nga

Duka uron Flamurtarin

Flamurtari i Vlorës feston sot 100-vjetorin e krijimit të klubit. Të shumta kanë qenë urimet për