Klea dhe Elgiti e kanë të qartë se çfarë do bëhet Kridi kur të rritet!

Kridi po rritet pak nga pak, e para disa ditësh bëri 4 muaj nga ardhja në jetë. Si Klea, ashtu edhe Elgiti kanë treguar se janë dy prindër të përkushtuar dhe shpesh ndajnë foto me të voglin e tyre në rrjetet sociale, ndonëse portretin e tij ende nuk e kemi parë.

E nuk do ishte aspak çudi që Kridi të bëhej artist në të ardhmen. Madje që tani prindërit e tij, e marrin atë në studio.

Klea ka ndarë mbrëmjen e sotme një foto të Krid dhe Elgitit në studio, duke shkruar:

Artist si babi! Po edhe mami s’është keq! Bota ime!

Jo më larg se javën e kaluar, aktorja ndau disa video me të voglin e saj duke treguar se si qante kur ajo nuk i këndonte. Madje, mami Klea i këndonte këngë popullore.

Ngjarja paraprake

Berisha: Për herë të parë luajmë në Istog, është historike për ne

Ngjarja e ardhëshme

Që nga fillimi i pandemisë, Policia ka shqiptuar mbi 100 mijë gjoba

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian