KK Kastrioti me 11 medalje

Klubi i karatesë Kastrioti nga Ferizaj, me trajnerin Gani Mahalla dhe presidentin e klubit, Halil Mahalla, sot shënuan rezultate të lakmueshme. 

Garuesit e këtij klubi arritën 11 medalje në turneun memorial ‘Haki Iberdemaj’

“Dy vende të para; dy vende të dyta dhe shtatë vende të treta.

Vendet e para: Milaim Nexhipi e Valëza Loki.

Vendet e dyta: Amsal Ibrahimi e Diar Ibishi.

Vendet e treta: Lorijana Osmani, Sumeja Asllani, Selim Gashi, Fatjon Mahalla, Arbër Nexhipi, Elmedina Gashi, Diellza Mahalla”, njofton KK Kastrioti.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Ganiu: Çairi i kampionëve, KB Çairi 2030 hyri në Superligën e Maqedonisë

Story i radhës

“Familja nuk më ka përkrahur”/ Ronela Hajati në një rrëfim të sinqertë në “A live night”: Babai më thoshte..

Të fundit nga