Kjo shtëpizë e bukur në pemë nuk është në filma, por në Rahovicë të Ferizajt

Një shtëpizë karakteristike dhe shumë e bukur prej druri, është ndërtuar mbi një pemë në fshatin Rahovicë të Ferizajt.

Fotografitë e saj i ka ndarë me ndjekësit e tij në rrjetin social Facebook, kryetari i Komunës, Agim Ali.

“Me shtëpizën karakteristike ndërtuar mbi trupin e një peme në Rahovicë të Ferizajt, ju uroj shëndet e mbarësi, pasdite të këndshme të së dieles, bashkëqytetarë!”, ka shkruar Aliu në Facebook.

Nga fotografitë vëheret se përpos shtëpizës, në pemë është ndërtuar edhe terrasë simpatike.

Image
Image
Ngjarja paraprake

Befason Roma

Ngjarja e ardhëshme

Alarmante, mbi 400 mijë raste me COVID-19 në 24 orët e fundit në botë

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian