Kjo foto na konfirmon lidhjen e Dafinës me biznesmenin

Këngëtarja e njohur, Dafina Zeqiri ka nisur një lidhje të re dashurie pas ndarjes nga Dj Geek.

I dashuri i ri i Dafinës është Kreshnik Gjergji, një biznesmen, në pronësi të të cilit figurojnë disa biznese në Kosovë. Një prej tyre merret me tregti me shumicë të frutave dhe perimeve, kurse një tjetër sipërmarrje është e profilizuar në fushën e teknologjisë informative.

Ato ende nuk e kanë konfirmuar lidhjen mirëpo u desh ky postim që ti vinte pikat mbi “i”. Kreshniku ka postuar një foto ku shihet macja e Dafinës.

Mesa duket Kreshniku dhe Dafina kanë gjetur dashurinë në krahët e njëri-tjetrit, dhe ajo që i bashkon është edhe dashuria për kafshët.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Nëse mbani rrobat e banjës të lagura në trup, rrezikoheni nga infeksionet: Si të veproni

Story i radhës

Regjistrimi në klasë të parë dhe të dhjetë, ministrja Kushi publikon datat

Të fundit nga