Kjo është vetura si bishë e Xherdan Shaqirit, ja sa ka kushtuar

Ylli botëror, Xherdan Shaqiri është bërë me veturë të re së markës “Lamborghini Urus”. Shaqiri është fotografuar në ambientet e kampit të Kombëtares së Zvicrës duke vozitur veturën e tij super luksoze.

Futbollisti shqiptar pëlqen veturat e shpejta, duke shpenzuar 200 mijë euro për “bishën e re”.

Shaqiri është i grumbulluar me Kombëtaren e Zvicrës për ndeshjet e Ligës së Kombeve, të cilat janë zhvilluar gjatë ditëve të fundit.

Image

Anëtari i Liverpoolit është ndër futbollistët më të paguar në klubin anglez, pasi paga e tij sipas medieve angleze është rreth 150 mijë funta në javë.

Ngjarja paraprake

Fetahu pas zgjedhjes si kryetar i BFI-së! Do të ndërtojmë BFI serioze

Ngjarja e ardhëshme

​Kroacia me rekord të ri COVID-19: 3251 raste të reja dhe 38 të vdekur

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian