Kjo është sozia e Bella Hadid që po çmend rrjetin me ngjashmërinë e frikshme që ka me modelen

Rrjeti social shumë i përdorur së fundmi, “Tik Tok”, ka gjetur sozinë e një prej modeleve më të famshme në botë: Bella Hadid.

Vajza, e cila ka ngjashmëri të frikshme me modelen, quhet Alexia Kadri, dhe ka 38.1 mijë ndjekës, teksa numëron 1.1 milion pëlqime, shkruan “BuzzFeed”.

Videot e saj kanë bërë xhiron e rrjetit dhe nëse e shihni për herë të parë, do ta keni të vështirë ta besoni që vajza në këto pamje nuk është Bella Hadid.

Këtë fillim viti, Bella Hadid ka marrë vëmendjen e të gjithëve me postimin e fundit.

Jemi mësuar me baluket e lyera në ngjyrë tjetër nga ajo e flokëve në tërësi, mirëpo Bella bëri një përzierje ngjyrash dhe ky mund të jetë trendi i ri i flokëve.

Disa ditë më parë, modelja iu nënshtrua testit të Covid-19, siç tregoi për ndjekësit e saj në rrjete sociale.

Pavarësisht se ka treguar që ka kryer testin, Bella nuk e ka treguar rezultatin e analizës, duke i lënë ndjekësit kuriozë.

Hadid vazhdon punën e saj si modele dhe për shkak të këtij profesioni, duhet të ketë kontakte me persona të ndryshëm.

Ndaj shëndeti i saj është thuajse gjatë gjithë kohës në rrezik.

Image
Image
Ngjarja paraprake

Paralajmërimi i Eugena Tominit: Do të ketë shtim rastesh me COVID në 3 javët në vijim

Ngjarja e ardhëshme

E konfirmon Pirlo, Morata mungon në ndeshjen ndaj Milanit

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian