Kjo është situata me koronavirus në Elbasan

Mes personave të infektuar me Covid në qytetin e Elbasanit një është mësues në shkollën e mesme “Mahir Domi”. Burime të mediave bëjnë të ditur se në këtë gjimnaz janë karantinuar disa mësues.

Ndërkohë në Peqin kanë rezultuar pozitiv me Covid edhe 8 anëtarë të Kopshtit, mes të cilëve 4 edukatore dhe staf. Ky kopsht u mbyll disa ditë më parë.

Ndërkohë ministria e Shëndetësisë në përditësimin e fundit të rasteve tha se në Elbasan janë regjistruar 7 raste të reja me Covid.

Ngjarja paraprake

Si ta përgatisni kopshtin për dimër

Ngjarja e ardhëshme

​Wenger: Kjo është arsyeja pse Mourinho nuk përmendet asnjëherë në librin tim

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian