Kjo është ndeshja e parë që luhet natën në këtë sezon të futbollit kosovar

Veteranët e Onix dhe ata të Drenicës po luajnë aktualisht ndeshjen e javës së tretë në Ligën e Veteranëve, raporton Gazeta Olle.

Ndeshja ka filluar në ora 19:00 teksa është takimi i parë në këtë edicion të futbollit kosovar që luhet natën dhe nën ndriqimin e reflektorëve.

Ndeshja po luhet në Banjë të Istogut, në kompleksin e Onix që përdoret nga shumë skuadra edhe për përgatitjet para-sezonale./GazetaOlle/

Ngjarja paraprake

Zhdukja e vlonjatit, Hoxha: ‘Humbi’ kur po shkonte tek parcelat me kanabis

Ngjarja e ardhëshme

Pendarovski: Shanset për bisedimet, minimale

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian