Kjo bukuroshe largohet nga klubi, ja arsyeja

Ish-futbollistja e klubit Charlton, Madeleine Wright, u pushua nga ky klub për shkak të sjelljes që nuk i shkon përshtati një sportisteje dhe figure publike.

Ish futbollistja e Charlton Athletic, Madeleine Wright është bashkuar me OnlyFans pasi u shkarkua nga klubi muajin e kaluar. 

Madeline postoi pamje nga ahengjet e shtëpisë, por edhe nga makina kur ajo u pa me shampanjë ndërsa po voziste. 

Image

Këto nuk ishin incidentet e saja të para, kështu që Charlton vendosi të zgjidhë kontratën e saj me të. 

Image

Ajo postoi video të pakëndshme në Instagram, të cilat klubi nuk donte t’i kalonte dhe e pushoi nga puna.

Image

Madeleine Wright

Ngjarja paraprake

Rruga Vlorë-Orikum/ Denaj i përgjigjet Metës: Procedura është ligjore

Ngjarja e ardhëshme

​IHK paralajmëron vërshime

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian