Kishin dalë për shëtitje, gjenden pas 6 orësh 2 pushueset në Ksamil

Dy pushuese ishin shpallur të humbura pasi kishin dalë për shëtitje në plazhin e Ksamilit.

Ato morën një pedalion me qera rreth orës 12:00 dhe do shëtisnin deri në orën 15:00, por tashmë janë gjendur pas 6 orësh.

Story i mëparshëm

U arrestua? Policia e Kosovës tregon të vërtetën për Fjolla Morinën

Story i radhës

Tërmet në Shqipëri, është ndjerë edhe në Maqedoninë e Veriut

Të fundit nga