Kim Kardashian shkëlqen në fotosesion e ri për markën “KKW Flagrance”

Ajo është përqendruar në biznesin e saj pas thashethemeve për ndarje nga Kanye.

Kim Kardashian, reklamoi parfumin e saj të ri nga marka “KKW Flagrance” që do e lansojë për Shën Valentin.

Ajo e përsosi dukjen me grimin e errët, flokët i kishte kapur gjysmën ndërsa pjesën tjetër lëshuar. Kim duart i kishte vendosur në kokë teksa poza që kishte marrë vuri në dukje figurën e pazëvendësueshme të saj.

Image

Blogerja e njohur ndau edhe disa fotografi të tjera e cila vuri në dukje linjat e bukura trupore teksa reklamoi parfumin.

Ndryshe, 40 vjeçarja herët në mëngjes kishte publikuar video nga palestra e cila shkroi se është gjëja më e bukur që mund ta bësh për shpirtin..

Image

Përveç veshjes së saj me ari, ajo zgjedhi edhe një tjetër me ngjyrë të bardhë me stilin e njëjtë të flokëve.

Ngjarja paraprake

Vasili: SPAK përballë popullit për Ndranghetën në mes të Tiranës!

Ngjarja e ardhëshme

5 të shëruar dhe 2 raste të reja me Covid-19 sot në Malishevë

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian