Kim Kardashian merr vëmendjen me veshjen e argjendtë rrugëve të Los Angelesit

Kim Kardashian tregoi kornizën e saj jashtëzakonisht të hollë e veshur me një veshje argjendi të ngushtë, e cila e tregoi atë në avantazhin e plotë për një set fotografish në Los Angeles këtë javë.

41-vjeçarja kishte veshur një kostum të ngushtë dhe theksoi mesin e saj jashtëzakonisht të sheshtë, shkruan DailyMail.

Duke theksuar tiparet e saj të trupit të lakueshëm, superylli i kishte lënë në valë të lirshme flokët e saj bionde.

Kim i shtoi ansamblit plot shkëlqim me një gjerdan vezullues nga marka “Balenciaga”.

Për këtë të fundit, ajo nënshkroi një kontratë për t’u bërë fytyra e tyre reklamuese në shkurt të këtij viti.

Ajo e kombinoi veshjen e saj të argjendtë me një palë taka të larta, të cilat i balancoi me mjeshtëri, ndërsa bënte rrugën e saj rreth setit, duke biseduar në telefon ndërsa vazhdonte rrugën e saj.

Image

 

Kim humbi 16 kilogramë në dy javë në mënyrë që të mund të merrte pjesë në Met Gala 2022 me fustanin që Marilyn Monroe kishte veshur në festën e ditëlindjes së John F. Kennedy në vitin 1962.

Ndërsa u shfaq në emisionin “Today” javën e kaluar, Kim zbuloi se kishte hequr edhe pesë kilogramë të tjerë që nga Met Gala, duke rezultuar në një humbje totale të peshës prej 21 kilogramësh.

Ajo gjithashtu mohoi akuzat se kishte dëmtuar fustanin e Marilyn, duke vënë në dukje se ‘Ripley’s Believe It Or Not!’, e cila ka fustanellën në posedim të saj, mori anën e saj.

Image

 

Akuzat bazoheshin kryesisht në fotografitë e fustanit të dëmtuar që ishin shfaqur në internet – por ‘Ripley’s’ citoi një raport të vitit 2017 që tashmë vuri në dukje se “një numër i qepjeve janë tërhequr dhe veshur”.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Kosova pëson humbje të thellë nga Danimarka, shuhen ëndrrat e saj

Story i radhës

Kina reagon: Strategjia e re e NATO-s është e papërgjegjshme

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish