Kim Kardashian e zhveshur pozon para pasqyrës

Kim Kardashian e di se qfarë është të fitosh para, kur bëhet fjalë për marketingun e linjës së saj të suksesshme të rrobave, në linjën Skims.

Dhe të hënën, ylli televiziv e cila është kthyer në një biznismene, tregoj një buzëqeshje të zymtë, kur u zhvesh në sytjena bezhë dhe një tjetër kombinim.

Duke pozuar para pasqyrës, Kim Kardashian shfaqi edhe njëherë linjat e saj mbresëlënëse.

Ajo është mbështetur në tokë, duke vendosur duartë në tokë dhe të pasmet pak mbi tokë./Bota sot

Image
Ngjarja paraprake

Vazhdojnë punimet që Qendra e Përbashkët Turko-Ruse të jetë funksionale sa më shpejt

Ngjarja e ardhëshme

Sa do t’i kushtojë Barcës nderimi që Messi i bëri Maradonas dhe çfarë thotë Kodi Disiplinor

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian