Kim Kardashian çmend Instagramin, shfaqet komplet nudo në foton e fundit

Jemi mësuar të bëjë bujë në Instagram dhe ngjarjet e saj të fundit të divorcit nuk kanë ndikuar asgjë tek ajo.

Kim Kardashian ka pozuar nudo në foton e fundit, për të promovuar produktin më të fundit të linjës së saj Skims.

Superylli i showbizz-it, 40 vjeç, ka marrë komente dhe pëlqime pafund në këtë foto ku shfaqet duke mbuluar pjesët intime me duar.

Image

Kim Kardashian

Ndryshe, Kim Kardashian dhe Kanye West planifikojnë që ta ndajnë kujdestarinë e fëmijëve.

Ngjarja paraprake

Martesat arritën nivelin më të ulët në 20 vite në Turqi nën hijen e virusit

Ngjarja e ardhëshme

Filipçe: Shumë shpejt do të nisim me vaksinimin e qytetarëve, punonjësit shëndetësorë meritojnë respekt

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian