Kim Kardashian ‘arratiset’ në Karaibe, ҫmend pushuesit me linjat

Kim Kardashian u pa duke shijuar një pushim me familjen në Karaibe, në kohën kur po flitet se ajo po përgatitet për një betejë ligjore me burrin e saj Kanye West.

Ylli i Keeping Up With The Kardashians duket se po shijon pak kohë për veten e saj, për shkak të divorcit të tyre, derisa po shijon një pushim në Turks And Caicos.

Ajo doli në plazh të enjten me burra banjo prej lëkure, në një udhëtim me me vajza, e motrat dhe vajzat e saj, duke marrë një varkë uji.

Kim Kardashian dukej shumë e lumtur në këtë udhëtim./Bota sot

Image
Ngjarja paraprake

Regjistrohen 7 viktima dhe 175 të infektuar me virusin korona

Ngjarja e ardhëshme

Llapi zyrtarizon miqësoren e parë në Kosovë

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian