Kikës i del video në shtrat me konkurentin e “It’s my love”

Duket se emri i Kreshnik Husaj, lidhet vetëm me skandalet.

Pas skandalit me përplasjet për emisionin “It’s my love”, Kikës ju ka publikuar një video e cila ka ngjallur shumë dyshime në rrjetet sociale.

Në videon e publikuar, Kika shihet në shtrat gjysmë i zhveshur me konkurentin e “It’s my Love”,  Altin Koliqin.

Vet Kika kohë më parë kishte publikuar një foto në shtrat me konkurentin tjetër,  Beratin për çka kishte pasur akuza e debate mes njëri-tjtetrit.

Videon mund ta shihni më poshtë: 

 
Ngjarja paraprake

Trazira dhe arratisje nga një burg në Haiti, të paktën 25 të vdekur

Ngjarja e ardhëshme

El Chapo tradhtohet nga bashkëshortja? 31-vjeçarja u vetëdorëzua, nuk u arrestua

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian